Lajmi i fundit: Leonardo po ia bën dhuratë këtë lojtar Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajmi i fundit: Leonardo po ia bën dhuratë këtë lojtar Milanit

15:20 | 28 Janar 2019

Milan i ka dhënë përparësi nënshkrimit të Gerard Deulofeu, pasi që Leonardo duket të shtojë një anësor përpara fundit të muajit, thotë një raport.

Sipas edicionit të së hënës të La Gazzetta dello Sport, Leonardo është i vendosur të japë Gennaro Gattuso një lojtar tjetër përpara përfundimit të afatit kalimtar përcjell ORAinfo.

Deulofeu është lojtari që ai ka zgjedhur si kandidati më i mirë, dhe gazeta pohon se spanjoll ka mbajtur marrëdhënie të mira me ish-shokët.

Përveç kësaj, ish-njeriu i Evertonit dhe Barcelona e njohin mirë ligën dhe me siguri do të ishin në favor të largimit nga Watford në favor të kthimit në Milano./ORAinfo/

Komento: