LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm në Tiranë! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm në Tiranë!

10:27 | 12 Dhjetor 2018

Kryeqyteti i Shqipërisë Tirana është tronditur nga një shpërthim i fuqishëm.

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pak minuta më parë tek Kopështi Botanik në Tiranë.

Mediat në Shqipëri kanë publikuar disa pamje nga vendi i ngjarjes.

Derisa në momentin e shpërthimit zona ka qenë tejet e frekuentuar.

Ende nuk dihet nëse ka pësuar dikush nga ky shpërthim i fuqishëm.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!