Lajmi i fundit: Vjedhje e rëndë në Prizren – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lajmi i fundit: Vjedhje e rëndë në Prizren

19:17 | 11 Shkurt 2019

Një grabitje ka ndodhur në një qendër tregtare në Prizren.

Shuma e parave të vjedhur ende nuk dihet.

Zëdhënësi i Policisë në Prizren, Vesel Gashi, ka konfirmuar vjedhjen që ka ndodhur në këtë qendër tregtare.

“Policia është duke hetuar rastin e vjedhjes”, tha Gashi.

Vjedhja ka ndodhur mbrëmë, pas orarit të punës.

“Policia po i mbledh të gjitha provat për t’i zbuluar hajnat”, tregon ai.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!