Lamtumirë Barcelonë! Coutinho te gjiganti i madh

15:28 | 03 Mars 2019

Barcelona arriti të mposhtë Real Madridin për herë të dytë në disa ditë dhe ka bërë një hap të madh në garën për titullin e La Ligës.

Philippe Coutinho, megjithatë, pati një tjetër shfaqje zhgënjyese, pavarësisht se luajti vetëm në 12 minutat e fundit të ndeshjes përcjell ORAinfo.

Ish-ylli i Interit dhe Liverpulit ia ka zënë vendin Ousmane Dembele dhe aktualisht po lufton në Camp Nou deri në një pikë që hipoteza e largimit të verës po bëhet konkrete.

Siç është raportuar nga Don Balon, Juventusi ka shprehur interesimin e tyre për brazilianin dhe nëse mesfushori do të jetë në dispozicion për një çmim të arsyeshëm, Bianconerët do të ishin të gatshëm të bënin transferimin e tij./ORAinfo/

Komento: