Lamtumirë Bayern, Arjen Robben po i bashkohet gjigantit nga Serie A – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lamtumirë Bayern, Arjen Robben po i bashkohet gjigantit nga Serie A

18:33 | 07 Janar 2019

Afati i janarit po afrohet dhe shumë lojarë pritet t’i ndyshojnë ekipet e tyre aktuale.

Anësori i Bayern Munchen është shprehur shumë krenar me interesimin e klubit italian Inter.

Gjatë fundjavës u raportua që Inter është në kërkim të holandezit Arjen Robben.

“Unë jam krenar dhe i lumtur. Javët e fundit kanë qenë shumë të nxënë, sidomos për babin tim, i cili është agjenti im por është e mirë të dëgjosh që klubet janë të interesuara” u shprehë holandezi.

Robben ka lajmëruar që në fund të këtij sezoni do të largohet nga klubi gjerman.

Komento: