Lamtumirë Manchester United, Lukaku befason me ekipin e ri

09:04 | 08 Dhjetor 2018

Romelu Lukaku duket se e ka sezonin e fundit në Manchester United.

Sulmuesi belg mund të largohet nga Manchester Unitedi për shkak se nuk po luan rregullisht kohën e fundit.

Romelu Lukaku është lojtari i fundit që është irrituar me trajnerin Jose Mourinho, dhe numri 9 i Unitedit mund të largohet nga “Old Trafford” gjatë afatit kalimtar të janarit, transmeton express.

Në fillimi ishte startues mirëpo në javët e fundit Lukaku nuk po e gjen vetën në formacionin bazë dhe kjo po irriton atë.

Nëse vazhdon mosloja e tij kështu, atëherë 25-vjeçari do të largohet nga Unitedi.

Komento: