Lamtumirë PSG, ja ku po transferohet Draxler

13:59 | 06 Maj 2019

Julian Draxler ka përjetuar një rrëmujë në Paris Saint-Germain, thotë Andreas Brehme.

Sulmuesi gjerman kërkon të bëjë një transferim në Premier Ligën ose Serie A,përcjell ORAinfo.

Vetëm në moshën 25 vjeç, Draxler kërkon që të gjejë një ambient tjetër për përmbushjen e potencialit të tij.

Ai nuk është konsideruar të ketë arritur këtë ende, pavarësisht shpenzimeve dy vjet e gjysmë me Ligue 1 kampionët PSG dhe fituar 49 paraqitje për vendin e tij./ORAinfo/

Komento: