Lamtumirë Real Madrid! Ja ku po transferohet Isco – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lamtumirë Real Madrid! Ja ku po transferohet Isco

18:21 | 24 Shkurt 2019

Një yll i madh pritet të largohet nga Real Madrid.

Mesfushori spanjoll, Isco Alarcon ka vendosur të ndërpresë lidhjet e tij me Real Madridin dhe kjo ka alarmuar Manchester Cityn.

Isco ka mbetur zgjidhje e dytë apo e tretë këtë sezon nën të dy trajnerët, Santiago Solari dhe paraardhësi i tij Julen Lopetegui dhe kjo po e zhgënjen.

Isco, 26 vjeç, pritet të shtyjë për një lëvizje në Angli në drejtim të Ligës Premier, ku e duan disa skuadra.

Komento: