Lamtumirë Real Madrid! Ky është ekipi i ri i Modric

15:51 | 19 Janar 2019

Ylli i Real Madrid dhe fituesi i Topit të Artë Luka Modriç po shqyrtonte idenë për t’u bashkuar me Interin, zbuloi gjyqtarin MasterChef, Joe Bastianich përcjell ORAinfo.

Ka pasur raportime të shumta gjatë muajve të fundit se Modric ishte gati të largohej nga Bernabeu për një sfidë të re në San Siro.

“I takova verën e kaluar në Sardenjë dhe e këshillova që të shkonte në Inter,”
“Ai më zbuloi se ai po konsideronte idenë e transferimit në Milano”, tha në Radio Deejay, MasterChef Italia dhe gjyqtari i SHBA ,Bastianich.

Ndërsa Real Madrid bllokoi me sukses Modric pas Kupës së Botës, është e sigurt të supozohet se Inter do të përpiqet përsëri në fund të sezonit./ORAinfo/

Komento: