Largohet nga Interi, transferohet në Premiere League – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Largohet nga Interi, transferohet në Premiere League

18:33 | 06 Janar 2019

Futbollisti i Interit, Antonio Candreva është kthyer në radarin e West Ham United dhe mund të largohet në janar..

Candreva ka bërë vetëm dy paraqitje zëvendësuese të Serie A që nga data 29 shtator dhe ka rënë poshtë renditjen pasi vendin e tij e ka zënë Keita Balde Diao dhe Matteo Politano përcjell ORAinfo.

Kjo do të thotë se ai do të ishte më i prirur të pranonte një transferim në Londër, duke kuptuar se gjasat e tij për të bërë një ndikim në San Siro janë të kufizuara./ORAinfo/

Komento: