Largohet trupi i pajetë i Arian Dacit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Largohet trupi i pajetë i Arian Dacit

19:45 | 26 Janar 2019

Largimi nga kjo jetë i Arian Dacit, ka shokuar të gjithë.

Ekip i Mjekësisë Ligjore ka marrë trupin e pajetë të Arian Dacit për ta dërguar në obduksion në Prishtinë.

Derisa kanë arritur ekipet dhe familja e të ndjerit, trupi i pajetë i Arianit ka qëndruar në bodrumin e një hoteli në Brezovicë.

Ekipi i Forenzikës për shkak të rrugëve të vështirësuara është detyruar që trupin ta marrin me motor ski nga hoteli.

Më poshtë shihen pamjet nga largimi i trupit të pajetë të Arian Dacit.

Komento: