Leao zbulon diçka nga buzëqeshja e tij gjatë lojës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Leao zbulon diçka nga buzëqeshja e tij gjatë lojës

23:47 | 26 Maj 2023

Veçohet për buzëqeshjen e tij gjatë lojës, Leao tregon pse gjithmonë vepron kështu.

Rafael Leao është një prej futbollistëve të rrallë që veçohet për buzëqeshjen e tij.

Sulmuesi i Milanit shihet gjithnjë në fushë duke buzëqeshur, pa marrë parasysh se çfarë është duke bërë, transmeton Gazeta Express.

Leao foli me fansat e tij përmes llogarisë së tij zyrtare në “YouTube”, duke iu përgjigjur shumë pyetjeve rreth karrierës së tij.

Ai shpjegoi edhe përse buzëqesh gjithmonë në fushë.

“Secili ka mënyrën e vet për të treguar se po bën diçka që i pëlqen. Dhe e imja, që kur isha më i ri, gjithmonë ka treguar dhëmbët e mi dhe ka shprehur atë që më pëlqen të bëj. Kjo është arsyeja pse unë qesh gjithmonë, është diçka thjesht ndodh natyrshëm”, tha 23-vjeçari.

Komento: