Learta befasoi me veshjen në festën e ditëlindjes së kunatës së saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta befasoi me veshjen në festën e ditëlindjes së kunatës së saj

23:09 | 27 Maj 2020

Sonte është ditëlindja e vajzës së Shyhretes, Gresa Saliut.

Gresa sot pranoi urime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Learta i përgatiti asaj një tortë me rastin e ditëlindjes dhe shkoi që të festonin bashkë.

Në foton e publikuar nga vet Learta, nusja e familjes Salihu është shfaqur me pamje shumë të thjeshtë./ORAinfo/

Komento: