Learta bën edhe një ndryshim, do të befasoheni me pamjen e re

18:23 | 07 Qershor 2019

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se ka ndrequr thonjët./ORAinfo/

Komento: