Learta ‘dashurohet’ në vetën e saj, kështu e përshkruan paraqitjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta ‘dashurohet’ në vetën e saj, kështu e përshkruan paraqitjen e fundit

12:24 | 22 Shtator 2020

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo po shihet shpesh me dimija dhe dallamë.

“Ari mbetet shoqëruesi me i bukur për një pamje madhështore”, i ka përshkuar këto foto Learta. /ORAinfo/

Komento: