Learta del me Kushtrimin e Matinin, por i publikon ata në një gjendje aspak të mirë

13:53 | 09 Dhjetor 2018

Learta dhe Kushtrimi po e kalojnë këtë ditë me diell së bashku me djalin e tyre Matinin.

Djali dhe reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, dhe që bënë bujë të madhe me dasmen e tyre madhështore, krahas angazhimeve të tyre profesionale, po gjejnë edhe kohë për djalin e tyre të vogël.

Që të dy janë shumë aktivë ne rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë postojnë fotografi të ndryshme të jetës së tyre.

E sot Learta ka publikuar një fotografi të djalit dhe të burrit, por ajo çka bie në sy është se ata mezi I kanë hapur sytë nga dielli I tepërt./ORAinfo/

Komento: