Learta dhe Kushtrimi ‘shkëlqyen’ në dasmë mbrëmë, por ka diçka që mori gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta dhe Kushtrimi ‘shkëlqyen’ në dasmë mbrëmë, por ka diçka që mori gjithë vëmendjen

13:01 | 18 Prill 2019

Learta dhe burri i saj Kushtrimi po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura shqiptare.

Djali dhe reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një djali, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk hezitojnë të jenë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Sot, Learta ka publikuar një foto nga dasma e mbrëmshme ku ishin prezentë ata të dy, mirëpo, është pamja e saj ajo që moti vëmendjen e të gjithëve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!