Learta dhe shoqja e saj dalin në darkë me burra, zonjat iu mahnisin me pamjen

21:34 | 07 Dhjetor 2018

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e afërt me fansat e saj dhe është shumë aktive për ta.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me Kushtrimin dhe me mikeshën e burrin e saj.

Të dyja po duken tejet të bukura dhe elegante./ORAinfo/

Komento: