Learta e dërgon Necën në vilën e saj në Brezovicë, shikoni çka bëjnë atje

17:20 | 03 Qershor 2019

Learta Jakupi tani është një prej personazheve më të përfolura në media e në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar bashkë me kunatën e saj në Brezovië dhe nga atje ato kanë publikuar foton më të bukur bashkë./ORAinfo/

Komento: