Learta e zonja edhe në kuzhinë, shikoni çka ka përgatitur sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta e zonja edhe në kuzhinë, shikoni çka ka përgatitur sot

18:27 | 12 Shtator 2019

Learta Jakupi është një emër shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si nusja e djalit të Shyhrete Behlulit, mirëpo ato që po e bëjnë edhe më të komentuar janë paraqitjet e saj gjithmonë plotë stil, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve që i ka në profesion e në familje, ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se është shumë e zonja edhe në kuzhinë dhe sot ka gatuar pica për vete e burrin./ORAinfo/

Komento: