Learta ia ‘ftohë’ të gjithave me postimin e fundit, kështu ka shkuar në kanagjexh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta ia ‘ftohë’ të gjithave me postimin e fundit, kështu ka shkuar në kanagjexh

19:29 | 19 Qershor 2019

Learta ka shkuar sot në dasmë.

Si çdo herë ajo nuk ka munguar me postime për të na treguar se si e ka rregulluar kunata, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, kësaj here Learta po duket më e veçantë si në veshje ashtu edhe në grim.

Dhe në videon që e ka postuar, Learta ia ‘ftohë’ të gjitha nuseve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!