Learta ia tepron , rrugëve të qytetit del me barkun jashtë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta ia tepron , rrugëve të qytetit del me barkun jashtë

17:43 | 17 Maj 2022

Learta Jakupi, është njëra nga personazhet më të komentuara të momentit.

Ajo vazhdimisht është pjesë e mediave rozë, pasi është bërë pjesë një familje të njohur, shkruan ORAinfo.
Bukuroshja bionde, është një grua shumë e pavarur dhe udhëheqë një biznes të saj privat.

Ani pse është shumë e angazhuar në jetën e saj të përditshme, ajo gjen kohë edhe për vetën e saj.

Së fundmi ka postuar një foto, ku gjithë vëmendjen e merr barku i saj jashtë./ORAinfo/

Komento: