Learta Jakupi publikon foton më të ëmbël të vajzës së vogël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta Jakupi publikon foton më të ëmbël të vajzës së vogël

23:37 | 01 Mars 2021

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

E sot ajo ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj./ORAinfo/

Komento: