Learta ka dalë me kunatën sot, por iu ‘habisin’ me veshjet që kanë zgjedhur

15:39 | 11 Maj 2019

Learta Jakupi është një prej personazhe më të përfolura në publik e media rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Learta nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me kunatën e ato që marin gjithë vëmendjen janë veshjet e tyre për ditë me borë./ORAinfo/

Komento: