Learta ka shkuar në punë pa pikë grimi, por vëmendjen merr diçka tjetër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta ka shkuar në punë pa pikë grimi, por vëmendjen merr diçka tjetër

18:56 | 11 Korrik 2019

U bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Larta Jakupi është një emër shumë i përfolur në publik.

Ajo po di të jetë gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Learta para disa muajve ka hapur një dyqan me veshje elegante për femra dhe tani e menaxhon atë.

Krahas angazhimeve është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë pa grim, mirpëo, ajo që morig tjihë vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!