Learta ka shkuar ta urojë kunatën për Bajram, shikoni si e priti halla Matinin

16:51 | 04 Qershor 2019

Learta Jakupi tani është një prej personazheve më të përfolura në media e në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta tani është tejet e komentuar sidomos për paraqitjet e saj.

Sot, në ditën e Bajramit ajo ka shkuar tek kunata bashkë me Matinin, e Njomza nuk ka hezituar t’i bëjë foto nipit dhe djalit të saj bashkë./ORAinfo/

Komento: