Learta ka shkuar te vëllau për Bajram, ka veshur fustanin më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta ka shkuar te vëllau për Bajram, ka veshur fustanin më të bukur

15:30 | 25 Maj 2020

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Reja e shyhretes është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka shkuar për vizitë tek vëllau i saj dhe po si gjithmonë po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: