Learta me festë të madhe për ditëlindje, Shyhretja rrëmben gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta me festë të madhe për ditëlindje, Shyhretja rrëmben gjithë vëmendjen

23:07 | 14 Dhjetor 2019

Learta Jakupi nesër feston ditëlindjen e 26-të.

Reja e Shyhretes ka organizuar sonte një festë madhështore, përcjell ORAinfo.

Ajo ka ftuar familjaret dhe shoqërinë e saj për ta ndarë këtë gëzim.

E është Shyhretja ajo që mori gjithë vëmendjen me veshjen e saj./ORAinfo/

Komento: