Learta me Kushtrimin e presin Vitin e Ri te prindërit e saj, Drita publikon foton më të ëmbël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta me Kushtrimin e presin Vitin e Ri te prindërit e saj, Drita publikon foton më të ëmbël

18:02 | 31 Dhjetor 2018

Learta dhe Kushtrimi si duket festën e Vitit të Ri kanë vendosur ta festojnë te familja e Leartës.

E me këtë rast nëna e Leartës ka vendosur që ta postojë fotografinë e tyre të përbashkët.

Ata duken aq bukur bashkë dhe ajo çka bie në sy është se ata kanë vendosur të vishen të gjithë kuq e zi.

E si duket në shtëpinë e tyre sonte do të ketë festë të madhe./ORAinfo/

Komento: