Learta merr dhuratën më të bukur dhe romantike për ditëlindje, ja ҫfarë është

19:30 | 15 Dhjetor 2018

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon dhuratën që ka marrë./ORAinfo/

Komento: