Learta nga karantina e publikon në këtë gjendje Shyhrete Behlulin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta nga karantina e publikon në këtë gjendje Shyhrete Behlulin

10:34 | 28 Mars 2020

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun shqiptar.

Raporti i tyre është tejet i përfolur në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Si shumica e kosovarëve, edhe Learta dhe Shyhretja janë futur në karantinë në kohën e koronavirusit.

E Learta është kujdesur që të publikojë një foto të vjehrës së saj kur ishte e vogël dhe ishte në fillim të karrierës.

Learta këtë foto e ka përshkuar me ‘zemër’.

Për me tepër shikoni videon. /ORAinfo/

Komento: