Learta përjeton Shën Valentinin më të ҫuditshëm, merr dhuratën që nuk e priste – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta përjeton Shën Valentinin më të ҫuditshëm, merr dhuratën që nuk e priste

12:32 | 14 Shkurt 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot për Shën Valentin duket se dhuratën nuk e mori nga Kushtrimi, por nga një dyqan varësesh me porosi.

Ajo mori një varëse për dorë, ku është shkruar emri i saj dhe i Kushtrimit./ORAinfo/

Komento: