Learta po e pregatit ushqimin, por shikoni çka i bën Matini

17:19 | 05 Qershor 2019

Këngëtari i mirë njohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Që të dy e në veçanti Ariana është shumë aktive në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton që çdo ditë të publikojë imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Dje, ajo ka publikuar një foto ku shihet në kuzhinë e Matini nuk ka hezituar ta përqafojë nënën./ORAinfo/

Komento: