Learta po kënaqet me kunatën e saj, ndan momentin e lumtur me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta po kënaqet me kunatën e saj, ndan momentin e lumtur me të

23:14 | 20 Shtator 2021

Learta ndan momentin duke u kënaqur më kunatën e saj.

Learta nuk ndalet duke postuar momente të shumta nga jeta e përditshme.

Ajo për ndjekësit në çdo kohë ju qëndron afër dhe ndan momente të shumta, shkruan Kosovarja.

Duke shprehur lumturinë që ka pranë tyre, gjithmonë reflekton si një person i dashur dhe e afërt me të gjithë

Këtë herë, në një imazh bashkë me kunatën e saj Learta shihet tejet e lumtur dhe ka një raport superior me të.

Ja pra, shikojeni.

Komento: