Learta publikon foto pa pikë grimi, shfaqet në këtë gjendje! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta publikon foto pa pikë grimi, shfaqet në këtë gjendje!

11:23 | 22 Shtator 2022

Learta jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, më të cilën ka marrëdhënie të shkëlqyera, shkruan ORAinfo.

Learta është një grua shumë e angazhuar si në biznesin e saj privat ashtu përkushtohet shumë edhe në rritjen e dy fëmijëve të saj, Matinit dhe Matinës.

Se fundmi Learta ka publikuar një foto ku shfaqet pa pikë grimi. Edhe pse natyrale, Learta po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Komento: