Learta publikon fotografinë më të ëmbël të Kushtrimit me Matinit, por ja çfarë merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta publikon fotografinë më të ëmbël të Kushtrimit me Matinit, por ja çfarë merr vëmendjen

14:30 | 23 Dhjetor 2018

Learta Jakupi dhe burri i saj Kushtrimi një javë pasi kurorëzuan martesën e tyre, kanë shkuar në Brezovicë në vilën e tyre atje.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, Learta ka postuar nga atje fotografi të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Por një që e ka postuar pak minutash është ajo e Kushtrimit dhe e Matinit, është më e bukura, ngase këtu vërehet sa shumë ngjajshmëri kanë ata babë e djalë./ORAinfo/

Komento: