Learta publikon fotot më të mira familjare nga Roma – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta publikon fotot më të mira familjare nga Roma

19:26 | 24 Nëntor 2022

Është ndër personazhet më të përfolura në mediat e show bizit.

Bëhet fjalë për Learta Jakupin, rejën e këngëtares Shyhrete Behluli.

Ajo pasi u martua me djalin e Shyhretes, ka marrë vëmendjen me postimet e saj në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Krahas punës në biznesin e saj, Learta tregohet shumë e kujdesshme edhe ndaj fëmijëve të saj, Matinit dhe Matnës.

Learta para pak çastesh ka publikuar foto familjare nga Roma.

Learta me burrin, djalin dhe vajzën e saj, dukën të ëmbël nga Roma. /ORAinfo/

Komento: