Learta qet barkun në ‘shesh’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta qet barkun në ‘shesh’

23:35 | 25 Maj 2022

Reja e Shyhretes zbulon barkun dhe pozon si modele.

Learta Jakupi, për publikun e gjërë e njohur si reja e këngëtares Shyhrete Behluli, shpesh e gjen emrin e saj të lakuar në median rozë.

Martesa i shkon mirë, është nënë e dedikuar ndaj fëmijëve dhe i pëlqen të shëtisë e të udhëtojë.

Leartes i pëlqen edhe të pozojë, e madje nganjëherë edhe si modele e vërtet, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse nënë dhe këngëtare operistike, stili i saj është mjaftë modern.

Komento: