Learta sapo doli nga frizerja, me këtë frizur e grim kah po shkon ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta sapo doli nga frizerja, me këtë frizur e grim kah po shkon ajo

22:53 | 21 Prill 2019

Learto po shkëlqen.

Femrat e kanë pikë të dobët rregullimin. Duan që gjithmonë e në çdo rast të shkëlqejnë, e aq më tepër kur kanë për të shkuar diku.

Në këtë mes nuk bënë përjashtim as reja e këngëtares Shyhrete Behluli, Learta, së cilës duket si bien përditë dasma e ahengje.

Edhe këtë të dielë, solistja operistike është bërë “kallamoq” me grim e frizurë, me gjasë për të shkuar në ndonjë dasmë a aheng, shkruan “Kosovarja”.

Si përherë, edhe me këtë rast, Learta është rregulluar në sallonin e kunatës së saj, Njomzes, e cila kujdeset për lukun e të ëmës, motrave dhe nuses.

Komento: