Learta sapo doli nga frizerja, pamja e saj do t’iu lë ‘gojë hapur’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta sapo doli nga frizerja, pamja e saj do t’iu lë ‘gojë hapur’

21:09 | 10 Dhjetor 2019

Learta Jakupi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta si gjithmonë është aktive në rrjetet sociale, me postime nga të më ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: