Learta shfaqet me fustan të shkurt e të ngushtë, barku i saj i rrumbullakët merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta shfaqet me fustan të shkurt e të ngushtë, barku i saj i rrumbullakët merr gjithë vëmendjen

09:56 | 14 Shtator 2020

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

E sot Learta ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e të ngushtë, ndërsa barku i saj i rrombullakët bie në sy.

E shtatzënia e ka zbukuruar edhe me shumë Leartën, e cila po duket shumë joshëse në imazhin e fundit. /ORAinfo/

Komento: