Learta ‘shkëlqeu’ dje në intervistë, por ka diçka që i ‘habiti’ të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta ‘shkëlqeu’ dje në intervistë, por ka diçka që i ‘habiti’ të gjithë

17:50 | 12 Qershor 2019

Learta Jakupi është një person tejet i pëlqyer në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe që nga atëherë është tejet e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Mbrëmë, ajo dhe vjehrra e saj kanë shkuar bashkë në një intervistë dhe të dyja shkëlqyen me pamjen.

Mirëpo, ajo që i ‘habiti’ të gjithë është se Learta ka shtuar shumë peshë këtë kohë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!