Learta shkon tek familja e saj për Vitin e Ri, kështu e presin mbesa e kunata – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta shkon tek familja e saj për Vitin e Ri, kështu e presin mbesa e kunata

20:54 | 31 Dhjetor 2018

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte për natën e Vitit të Ri, duket se Learta ka shkuar tek familja e saj.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me mbesën e saj, vajzën e Necës, me të cilën ajo ka raporte shumë të mira.

Mbesë e hallë, po duken shumë bukur për këtë festë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!