Learta si një frizerk, për kaq minuta bëhet gati – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta si një frizerk, për kaq minuta bëhet gati

16:47 | 07 Shtator 2019

Për kaq minuta bëhet gati Learta.

As vet nuk e priste që do flitej kaq shumë për të. E tash kur u bë e famshme, di si të tërheq vëmendje.

Learta Jakupi është nusja e famshme e estradës, e cila me tu bërë reja e këngëtares Shyhrete Behluli u popullarizua aq shumë, shkruan Kosovarja.

Ajo komentohet vazhdimisht si për dukjen ashtu edhe për raportet familjare e zakonet, ku njihet si një femër e traditave.

Pozicioni i saj është mjaftë i favorshëm, pasi nuk e kanë të gjitha fatin e tillë të bëhen kaq të njohura për një kohë të shkurtër.

Learta ndiqen nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, të cilët e kometojnë, përkrahin dhe e motivojnë.

E për të gjithë ata që e duan, ajo ka hapur një pytësor në Instagram që t’u përgjigjet për atë qka dëshirojnë të dijnë.

Në mesin e shumë pyetjeve dikush i thotë Leartës se për sa minuta bëhesh gati në mëngjes.

“Për 30 minata”, i përgjigjet ajo. Duke qenë se Learta paraqitet gjithonë elegante dhe bukur konsiderohet se 30 minuta janë mesatar për të.

Komento: