Learta si zonjë e vërtetë, por nuk do ta besoni ku e mori fustanin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta si zonjë e vërtetë, por nuk do ta besoni ku e mori fustanin

20:38 | 12 Qershor 2019

Learta Jakupi është një person tejet i pëlqyer në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe që nga atëherë është tejet e përfolur në publik, shkruan ORAinfo.

Mbrëmë, ajo dhe vjehrra e saj kanë shkuar bashkë në një intervistë dhe të dyja shkëlqyen me pamjen.

Ajo që bie në sy është se Learta fustanin nuk e ka marrë në dyqanin e saj, por në atë të Egzonës dhe Necës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!