Learta tregon se për çka e ka marrë malli – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta tregon se për çka e ka marrë malli

21:07 | 13 Janar 2021

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se e ka marrë malli për pushime me burrin dhe djalin./ORAinfo/

Komento: