Learta vishet në dimi e dallam, Shyhretja ‘shkrihet’pas saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Learta vishet në dimi e dallam, Shyhretja ‘shkrihet’pas saj

12:26 | 02 Dhjetor 2019

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, janë dy emra shumë të përfolur në publik.

Përveç për karrierën e tyrë profesionale, ato komentohen shumë sidomos për raportin që kanë me njëra-tjetrën, përcjell ORAinfo.

Ato shumë shpesh publikojnë foto me njëra tjetrën për të na treguar se kanë një raport më të afërt sesa vjehërr e rë.

Së fundi Learta është veshur në dimi e dallam, e Shyhretja nuk ka hezituar të ndajë këtë imazh të saj me ndjekësit./ORAinfo/

Komento: