Learta viziton vëllain, shikoni si e priti kunata – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Learta viziton vëllain, shikoni si e priti kunata

17:25 | 09 Nëntor 2019

Learta Jakupi u bë e njohur për publikun si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Qysh nga fillimi, me thjeshtësinë e saj u bë tejet e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Learta është mjaft aktive në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar te vëllai për vizitë , e kunata e saj ka gatuar kifle për të./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!