Leartën e vizitoi djali në punë, ajo ju ‘shkrin’ me reagimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Leartën e vizitoi djali në punë, ajo ju ‘shkrin’ me reagimin

21:48 | 25 Qershor 2019

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, Learta ka publikuar një foto ku shihet se Matini e ka vizituar në punë e ajo është emocionuar shumë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!