Lediana e veshur e tëra me të zeza, do ta ‘çmend’ Mevlanin me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lediana e veshur e tëra me të zeza, do ta ‘çmend’ Mevlanin me këtë pamje

19:01 | 23 Shkurt 2021

Lediana Prenga është njëra ndër konkurrentet e emisionit “Përputhen”.

Edhe përkundër vështirësive që pati në fillim, ajo nuk u dorëzua dhe tashmë është shumë e dashur për të gjithë, shkruan ORAinfo.

Tashmë Lediana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme dhe të shumta.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me të zeza dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: